Premium sponzorji

 

ZAVAROVALNICA TRIGLAV

 
 
 

Sponzorji

 

SPONTANZO

 

 PETROL

 

 

NOMAGO

 

 

 

 
 
 

DOHODNINA - 1%

1. Klikni na zgornjo povezavo

2. Natisni obrazec

3. Izpolni in podpiši obrazec

4. Pošlji obrazec na FURS

 http://www.fu.gov.si/kontakti/

ALI

Izpolnite obrazec preko e-davkov

https://edavki.durs.si/

in ga oddajte elektronsko.

HVALA!

 
 
 

Novi sponzor: ZAVAROVALNICA TRIGLAV, D.D.

Novi sponzor: ZAVAROVALNICA TRIGLAV, D.D.

01.05.2014

Vse svoje člane z veseljem obveščamo, da sta Košarkarsko društvo Ježica in Zavarovalnica Triglav, d.d. sklenili pogodbo o sodelovanju. V našem društvu smo prepričani, da bo sodelovanje našemu društvu omogočilo še stabilnejše in uspešnejše delovanje. Sredstva pridobljena s pogodbo smo v osnovi namenili za nakup športne opreme in pripomočkov za trening.

 

Galerija

 
 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.