Premium sponzorji

 

Zavarovalnica Triglav, d.d.

 

 Petrol

 

 
 
 

Sponzorji

 

TMT HMEZAD 

 

Nomago 

 

KF Finance

 

Elly 

 

 GAkuhinje 

 
 
 

DOHODNINA - 1%

1. Klikni na zgornjo povezavo

2. Natisni obrazec

3. Izpolni in podpiši obrazec

4. Pošlji obrazec na FURS

 http://www.fu.gov.si/kontakti/

ALI

Izpolnite obrazec preko e-davkov

https://edavki.durs.si/

in ga oddajte elektronsko.

HVALA!

 
 
 

Pot do četrtfinala - prvi del

Pot do četrtfinala - prvi del

08.04.2017

Za kadetskimi ekipami je dolga in naporna sezona. Vseh osem ekip, uvrščenih na zaključni turnir, je dalo vse od sebe ter si prislužilo borbo za naslov državnih prvakov v kategoriji U17.

V prvem delu vam predstavljamo kako so se do zaključnega turnirja najboljših osmih ekip prebili četrtkovi četrtfinalisti.

To so:

  • Union Olimpija
  • Grosuplje
  • Helios Suns
  • Krka
Na prvi četrtfinalni tekmi, s pričetkom ob 18.00, se bosta pomerili ekipi Uniona Olimpije in Grosupljega, na drugi, ki se bo začela ob 20.15 pa se bo domžalskemu Helios Suns zoperstavila novomeška Krka.

UNION OLIMPIJA

  DOMAČI REZULTAT GOSTJE
1. del      
  Union Olimpija zeleni 79:56 Janče
  Union Olimpija zeleni 88:37 Ljubljana A
  ŠD Šentvid – Ljubljana A 45:102 Union Olimpija zeleni
  Janče 53:86 Union Olimpija zeleni
  Ljubljana A 43:118 Union Olimpija zeleni
  Union Olimpija zeleni 135:50 ŠD Šentvid – Ljubljana A
2. del      
  Union Olimpija zeleni 80:83 Parklji A
  Helios Suns A 60:86 Union Olimpija zeleni
  Union Olimpija zeleni 108:48 Dravograd Koroška
  Rogaška 67:75 Union Olimpija zeleni
  Union Olimpija zeleni 90:62 Janče
  Parklji A 63:81 Union Olimpija zeleni
  Union Olimpija zeleni 88:64 Helios Suns A
  Dravograd Koroška 78:64 Union Olimpija zeleni
  Union Olimpija zeleni 70:60 Rogaška
  Janče 53:93 Union Olimpija zeleni
3. del      
  Union Olimpija zeleni 76:41 Slovan A
  Ježica 77:88 Union Olimpija zeleni
  Union Olimpija zeleni 83:67 KOŠ Koper
  Slovan A 54:76 Union Olimpija zeleni
  Union Olimpija zeleni 71:57 Ježica
  KOŠ Koper 59:66 Union Olimpija zeleni

 

GROSUPLJE

  DOMAČI REZULTAT GOSTJE
1. del      
  Union olimpija beli 81:92 Grosuplje A
  ECE Triglav A 70:78 Grosuplje A
  Grosuplje A 77:61 Slovan A
  Grosuplje A 60:51 ECE Triglav
  Grosuplje A 64:49 Union Olimpija beli
  Slovan A 76:56 Grosuplje A
2. del      
  Ježica 85:66 Grosuplje A
  Grosuplje A 79:87 KOŠ Koper
  Krka 69:64 Grosuplje A
  Grosuplje A 78:72 Slovan A
  Grosuplje A 67:71 Ježica
  Ajdovščina 59:52 Grosuplje A
  Grosuplje A 100:43 Ajdovščina
  KOŠ Koper 71:73 Grosuplje A
  Slovan A 75:64 Grosuplje A
  Grosuplje A 88:44 Krka
3. del      
  Parklji A 84:89 Grosuplje A
  Grosuplje A 82:69 Dravograd Koroška
  Grosuplje A 78:66 Janče
  Grosuplje A 78:68 Parklji A
  Dravograd Koroška 92:67 Grosuplje A
  Janče 62:64 Grosuplje A
Kvalifikacije      
  Grosuplje A 74:50 Janče

 

HELIOS SUNS

  DOMAČI REZULTAT GOSTJE
1. del Dravograd Koroška 85:62 Helios Suns A
  Helios Suns A 66:45 KŠ Sani Bistrica
  AKK Branik A 80:81 Helios Suns A
  Helios Suns A 65:72 Dravograd Koroška
  KŠ Sani Bistrica 60:69 Helios Suns A
  Helios Suns A 64:53 AKK Branik A
2. del      
  Rogaška 57:65 Helios Suns A
  Helios Suns A 60:86 Union Olimpija zeleni
  Parklji A 74:78 Helios Suns A
  Helios Suns A 68:71 Janče
  Helios Suns A 64:49 Dravograd Koroška
  Helios Suns A 54:51 Rogaška
  Union Olimpija zeleni 88:64 Helios Suns A
  Helios Suns A 81:77 Parklji A
  Janče 56:67 Helios Suns A
  Dravograd Koroška 64:60 Helios Suns A
3. del      
  Helios Suns A 70:60 Ježica
  KOŠ Koper 70:64 Helios Suns A
  Helios Suns A 76:61 Slovan A
  Helios Suns A 77:74 KOŠ Koper
  Ježica 76:70 Helios Suns A
  Slovan A 72:67 Helios Suns A

 

KRKA

  DOMAČI REZULTAT GOSTJE
1. del      
  Krka 102:69 Radovljica
  Ježica 79:77 Krka
  Krka 96:32 HPG Brežice
  Radovljica 76:91 Krka
  Krka 79:83 Ježica
  HPG Brežice 52:81 Krka
2. del      
  KOŠ Koper 86:63 Krka
  Krka 94:51 Ajdovščina
  Krka 62:91 Slovan A
  Krka 69:64 Grosuplje A
  Ježica 82:63 Krka
  Ajdovščina 68:71 Krka
  Krka 69:80 KOŠ Koper
  Slovan A 85:88 Krka
  Grosuplje A 88:44 Krka
  Krka 80:68 Ježica
3. del      
  Janče 82:63 Krka
  Krka 80:58 Parklji A
  Dravograd Koroška 77:57 Krka
  Krka 56:72 Janče
  Parklji A 82:73 Krka
  Krka 77:80 Dravograd Koroška
Kvalifikacije      
  Dravograd Koroška 76:88 Krka
 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.